| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, kultura, filmy a kino |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, drama |
| Hudba: | rock, elektronická hudba |
| Kuchyně: | česká |
| Majetek: | dům |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 40 do 60 let |
| Výška: | od 155 do 175 cm |
| Váha: | od 55 do 90 kg |