| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 53 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, počítače, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, country, metal, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, kulturistika, fitness, turistika a outdoor |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 18 do 27 let |
| Výška: | od 153 do 173 cm |
| Váha: | do 60 kg |
Pouze pro registrované