| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, knihy, kultura, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, country |
| Sporty: | plavání |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, mexická |
| Květiny: | růže, lilie, karafiáty |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 50 do 75 let |
| Výška: | do 173 cm |
| Váha: | do 90 kg |
Pouze pro registrované