| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 83 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 30 do 49 let |
| Výška: | od 160 do 176 cm |
| Váha: | od 45 do 80 kg |