| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dobrodružné |
| Hudba: | pop |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, ostatní míčové sporty, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Barva: | bílá, červená, modrá |
| Zlozvyky: | práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, podnikatel, student |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | cestování |
| Věk: | od 40 do 55 let |
| Výška: | od 175 do 210 cm |