| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 163 cm |
| Váha: | 53 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, sběratelství |
| Filmy: | akční, detektivní, psychologické, muzikály a hudební, pohádky, historické, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | rock, country, metal, jazz, hip hop a rap |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | žlutá, červená, modrá, černá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 20 do 40 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 80 kg |