| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, sport |
| Filmy: | akční, komedie |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá |
| Nápoj: | káva |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 20 do 50 let |
| Výška: | od 160 do 190 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |