| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kutilství, počítače, zahrádkaření, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, detektivní, westerny, historické |
| Hudba: | lidová hudba, folk, rock, pop, country |
| Sporty: | hokej, fotbal |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá, hnědá |
| Květiny: | růže, luční květiny |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Majetek: | dům |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 55 do 65 let |
| Výška: | od 150 do 171 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |