| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, zahrádkaření |
| Filmy: | detektivní |
| Hudba: | country |
| Sporty: | hokej, fotbal |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | fialová |
| Květiny: | orchideje |
| Nápoj: | káva |
| Majetek: | auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 40 do 50 let |
| Výška: | do 170 cm |