| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 164 cm |
| Váha: | 49 kg |
| Barva: | růžová, fialová, modrá, zelená, černá |
| Květiny: | růže, orchideje |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 32 do 45 let |
| Výška: | od 170 do 190 cm |
Pouze pro registrované