| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Koníčky: | hudba, sport, jídlo, počítače, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | rock, pop |
| Sporty: | cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | bílá, oranžová, červená, černá |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Váha: | od 60 do 75 kg |
Pouze pro registrované