| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 197 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, filmy a kino, fotografování, sběratelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, elektronická hudba, hip hop a rap |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, středomořská, mexická |
| Nápoj: | čaj, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol |
| Zaměstnání: | student |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, cestování |
| Věk: | od 18 do 21 let |
| Váha: | od 58 do 95 kg |