| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, kultura, cestování, příroda a procházky, sběratelství, filmy a kino, ruční práce, tanec, jídlo, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, westerny, horory |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, rock, elektronická hudba, country, metal, jazz, soul, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, plavání, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, krasobruslení, volejbal, ostatní míčové sporty, basketbal, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, americký fotbal, ragby, americký fotbal, ragby, sportovní střelba, cyklistika |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | od 20 do 300 cm |
| Váha: | od 20 do 300 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované