| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, hudba, cestování, tanec, fotografování |
| Filmy: | komedie, dokumentární, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Sporty: | fotbal, hokej, cyklistika |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství |
| Věk: | od 40 do 65 let |
| Výška: | od 170 do 190 cm |
| Váha: | od 80 do 90 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované