| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kutilství, počítače, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství, móda |
| Sporty: | plavání, cyklistika, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 47 do 57 let |
| Výška: | od 150 do 168 cm |
| Váha: | do 60 kg |