| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | právě teď |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | cestování, fotografování, hudba, móda, příroda a procházky, ruční práce, sport, zahrádkaření |
| Filmy: | dobrodružné, dokumentární, pohádky |
| Hudba: | 60.-80. léta, country, hip hop a rap, metal, pop, rock |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, červená, modrá, oranžová, zelená |
| Květiny: | frézie, gerbery, karafiáty, konvalinky, narcisy, orchideje, růže, sněženky, tulipány |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 20 do 55 let |
| Výška: | od 150 do 179 cm |
| Váha: | od 50 do 73 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované