| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, mexická |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Nápoj: | káva, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | byt, dům, chata, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 45 do 60 let |
| Váha: | do 80 kg |