| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 157 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, počítače, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 19 do 23 let |
| Výška: | od 150 do 157 cm |
| Váha: | od 60 do 64 kg |