| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 52 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, počítače, filmy a kino, tanec, fotografování, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, folk, rock, pop, country, metal, jazz, soul, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, kulturistika, fitness, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, středomořská, mexická |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 55 do 65 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované