| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Koníčky: | sport, hudba, cestování |
| Sporty: | fotbal, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 45 do 54 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |