| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 60 do 80 let |
| Výška: | do 165 cm |
| Váha: | od 40 do 90 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované