| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 86 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, fotografování |
| Filmy: | detektivní, psychologické, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop, country, soul |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 57 do 64 let |
| Výška: | do 227 cm |
| Váha: | do 75 kg |
Pouze pro registrované