| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | knihy, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, westerny, historické, horory |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, country, jazz |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, lyžování a zimní sporty, sportovní střelba, cyklistika |
| Kuchyně: | česká, italská, asijská |
| Barva: | bílá, červená, fialová, modrá, černá |
| Květiny: | růže, narcisy, tulipány, karafiáty |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo, víno |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 65 do 75 let |
| Výška: | od 160 do 172 cm |
| Váha: | od 54 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované