| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | kutilství, zahrádkaření |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 18 do 70 let |
| Výška: | do 172 cm |