| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, zahrádkaření, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | vážná, rock, country, metal |
| Sporty: | plavání, hokej, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, volejbal, sportovní střelba |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 40 do 65 let |
| Výška: | od 145 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 85 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované