| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 171 cm |
| Váha: | 79 kg |
| Koníčky: | sport, hudba, cestování, příroda a procházky, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 59 do 67 let |
| Výška: | od 152 do 167 cm |
| Váha: | do 80 kg |