| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 52 do 68 let |
| Výška: | od 165 do 178 cm |
| Váha: | od 49 do 65 kg |