| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | hudba, kultura, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, westerny, historické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock |
| Sporty: | plavání, hokej, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, basketbal |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 50 do 70 let |
| Výška: | od 140 do 190 cm |
| Váha: | od 45 do 120 kg |