| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, kultura, kutilství, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, jídlo |
| Filmy: | pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, country |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, cyklistika |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 62 do 68 let |
| Výška: | od 150 do 173 cm |
| Váha: | do 85 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované