| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 79 kg |
| Koníčky: | hudba, příroda a procházky, tanec |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, westerny, historické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, rock, country |
| Sporty: | cyklistika |
| Kuchyně: | česká, italská, asijská |
| Barva: | žlutá, oranžová, červená, fialová, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, luční květiny, karafiáty, frézie, gerbery |
| Nápoj: | čaj, káva, víno |
| Majetek: | dům, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 68 do 73 let |
| Výška: | od 173 do 178 cm |
| Váha: | od 75 do 90 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované