| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 68 kg |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství, cestování |
| Věk: | od 49 do 65 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od 70 do 85 kg |