| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, folk, rock, pop, country, jazz, soul |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, ostatní míčové sporty, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | bílá, červená, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 36 do 59 let |
| Výška: | do 182 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované