| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | kultura, hudba, cestování |
| Filmy: | komedie, detektivní, historické |
| Hudba: | rock, pop, country |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 27 do 35 let |
| Výška: | od 165 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 65 kg |