| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 74 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, kultura, hudba, cestování, příroda a procházky, tanec |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, country |
| Sporty: | lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 48 do 58 let |
| Výška: | od 176 do 200 cm |